Aktualności

TuMieszkamy Liderem Rynku

Po raz trzeci do naszej organizacji i po raz pierwszy do TuMieszkamy powędrował tytuł Lidera Rynku - Zarzadcy Roku! Cieszymy się z tej nagrody - to uhonorowanie starań wszystkich naszych pracowników.

Obowiązujące procedury, wielkość i umiejscowienie obsługiwanego zasobu, kanały komunikacji, działania na rzecz lokalnej społeczności, opieka nad inwestycjami podnoszącymi wartość nieruchomości, liczebność zespołu i szkolenia dla pracowników – komisja konkursowa oczekiwała wszechstronnych informacji na temat wykonywanej przez nas pracy. Po raz kolejny udostępnione informacje zrobiły pozytywne wrażenie na jury, a TuMieszkamy uzyskało tytuł Lidera Zarządzania Nieruchomościami – Zarządcy Roku 2018, w kategorii: Firmy Duże.

Konkurs Lider Zarządzania Nieruchomościami został w tym roku zorganizowany przez redakcję miesięcznika "Administrator" i portalu Administrator24.info po raz trzeci. W pierwszej i drugiej edycji konkursu tytuł Lidera otrzymał Zespół Zarządców Nieruchomości. Tegoroczna edycja była pierwszą, w której wystartowało TuMieszkamy. – Ta nagroda cieszy nas szczególnie, ponieważ stanowi potwierdzenie, że TuMieszkamy, chociaż jest młodą marką, zyskało już uznanie na rynku – mówi Anna Górecka-Kolasa, prezes zarządu. Lider Zarządzania Nieruchomościami jest konkursem wyjątkowym – rywalizują w nim firmy zarządzające z całej Polski, a decyzję podejmuje prestiżowe, specjalistyczne jury. W tym roku jurorami byli: Sabina Augustynowicz – redaktor naczelna miesięcznika „Administrator” i portalu www.administrator24.info; Janusz Gutowski – wice prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości; dr Marek Majchrzak – prezydent Polskiej Federacji Zarządców Nieruchomości oraz Andrzej Rajkiewicz – wiceprezes Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

Statuetkę dla TuMieszkamy odebrali Anna Górecka-Kolasa oraz Maciej Szymański, dyrektor regionalny. Jak podkreślili, odebrali tę nagrodę w imieniu wszystkich osób, które pracują pod marką TuMieszkamy. – Serdecznie dziękuję za tę nagrodę wszystkim pracownikom. To informacje o Państwa codziennej pracy, zdjęcia z urządzanych przez Państwa imprez i dane dotyczące przeprowadzonych inwestycji sprawiły, że uzyskaliśmy ten prestiżowy tytuł – powiedziała Anna Górecka-Kolasa.

Rywalizujące firmy podzielone są na kategorie: duże (zatrudniające powyżej 35 osób), średnie (do 25 pracowników) oraz małe (do 10 osób). Oddzielnie rozpatrywane są firmy zarządzające zasobami publicznymi oraz spółdzielnie. Zwieńczeniem zmagań jest gala wręczenia nagród połączona z corocznym Forum Zarządzania Nieruchomościami – największym i najbardziej prestiżowym spotkaniu dla przedstawicieli naszej branży. Forum to okazja do dyskusji o inwestycjach, poszanowaniu energii w budownictwie, czy zmieniających się przepisach, które mają wpływ na naszą pracę. Udział w tego typu wydarzeniach i zaznajomienie z poruszanymi tam tematami jest konieczny, gdy chcemy zaoferować naszym klientom coś więcej!


news
Jak integrują się mieszkańcy polskich osiedli?

Procesy urbanizacyjne i tempo życia w dużych miastach wpływają negatywnie na relacje międzyludzkie, powodują rozproszenie kontaktów i pogłębiają zjawisko anonimowości. Michał Piotrowski z ramienia TuMieszkamy opowiada o sposobach, jak można walczyć z tym zjawiskiem.

news
Poznaj swoich sąsiadów! Sposobów jest kilka

Chcemy zwalczać zjawisko anonimowości oraz samotności na polskich osiedlach. Wszyscy jesteśmy zabiegani. Wierzymy jednak, że wystarczy zainspirować kilka osób w bloku, aby dokonały się diametralne zmiany i polepszenie relacji między mieszkańcami – mówi Michał Piotrowski w publikacji na łamach portalu

news
TuMieszkamy liderem zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce

Po zdobyciu do nagrody Zarządcy Roku 2018 przezTuMieszkamy portal branżowy Administrator24info opublikował krótki artykuł o marce, kierunkach rozwoju i nowych standardach zarządzania nieruchomościami.

news
Zarządca nieruchomości mieszkaniowych na miarę XXI wieku

Często spotykamy się z opiniami – zarówno mieszkańców, jak i osób aplikujących na stanowiska zarządzające, że zarządzanie nieruchomością mieszkalną polega jedynie lub w większości na spisywaniu liczników czy wykonywaniu drobnych napraw, takich jak wymiana żarówek. W rzeczywistości oczywiście tak nie jest” – wspomniał Michał Piotrowski - Dyrektor Regionalny TuMieszkamy, który został zaproszony do rozmowy z Dziennikiem o charakterze pracy zarządcy nieruchomości dzisiaj.