Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Strefa Klienta

Jeśli do tej pory Strefa Klienta nie była dla Ciebie miejscem do załatwiania wszystkich spraw związanych z funkcjonowaniem wspólnoty mieszkaniowej to w tym dziale dowiesz się jak łatwo i prosto rozpocząć korzystanie z tej platformy. Znajdziesz poniżej krótkie filmy, które wyjaśniają krok po kroku gdzie znaleźć ogłoszenia od administratora, w jaki sposób przy pomocy kilku kliknięć uregulować zobowiązania z tytułu prawa do lokalu czy zagłosować w sprawie zamieszczonych przez zarząd wspólnoty uchwał. Zapoznaj się z nimi i bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi Twojego domu.

Jak korzystać ze Strefy Klienta online?

W tym wideo dowiesz się jak zalogować się do Strefy Klienta oraz gdzie znaleźć informacje na temat Wspólnoty. Pokazane są również podstawowe funkcje dostępne dla mieszkańców.
 

 

Wykonywanie płatności online

Z pomocą tego filmu naucz się jak zapłacić zobowiązania z tytułu prawa do lokalu bezpośrednio z platformy Strefa Klienta.

Głosowanie uchwały

Krok po kroku zobaczysz gdzie i w jaki sposób zagłosować w sprawie zamieszczonych uchwał.

Wprowadzanie stanu liczników

Jeśli nie masz automatycznego odczytu liczników wody, to ten film pokazuje w jaki sposób wprowadzić te dane do Strefy Klienta.
 

Dodatkowe funkcje w Strefie Klienta dla członka zarządu wspólnoty mieszkaniowej

Jeśli do tej pory Strefa Klienta nie była dla Ciebie miejscem do załatwiania wszystkich spraw związanych z funkcjonowaniem wspólnoty mieszkaniowej to w tym dziale dowiesz się jak łatwo i prosto rozpocząć korzystanie z tej platformy.