Kariera

Naszym bogactwem jest różnorodność: ponad 1000 naszych pracowników i współpracowników wywodzi się z kilku różnych spółek, z różnych regionów Polski. Łączy nas wspólna pasja i cel: jako TuMieszkamy chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze usługi, nie zapominamy jednak, jak istotna jest dobra atmosfera i wzajemne zaufanie w organizacji.

Zapraszamy do poznania naszej firmy, sprawdzenia ofert pracy i zasad rekrutacji. Warto być z nami!

 

 • Poznaj nas
 • Kogo szukamy?
 • Zostaw CV

Samochody służbowe w oddziałach

 • Do dyspozycji pracowników są samochody służbowe w każdej placówce.

Nieruchomości w jednym regionie

 • Szkoda nam czasu na dalekie dojazdy dlatego staramy się by nasi pracownicy opiekowali się nieruchomościami w pobliżu miejsca zamieszkania.

Możliwość awansu w strukturze firmy

 • Stawiamy na rozwój! Wielu z nas przeszło drogę "od asystenta do dyrektora" bądź przebranżowiło się w ramach naszej organizacji.


Możliwość pracy w różnych miejscach Polski

 • Przeprowadzka nie musi się wiązać ze zmianą pracy. Mamy placówki w wielu miejscach i jesteśmy otwarci na relokację pracowników

Elastyczne formy zatrudnienia

 • Zatrudniamy na umowę o pracę, zlecenie, współpracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczość. Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych pracowników

TuRozrywka i Integracja

 • Dobra atmosfera sprzyja pracy, dlatego stawiamy na integrację: co roku jesienią spotykamy się na imprezie firmowej. Lokalnie świętujemy ważne okazje, regularnie się spotykamy. Tworzymy drużynę!

Sprawdź, kogo szukamy w poszczególnych regionach. Jeśli nie widzisz niczego interesującego dla siebie, a jesteś zainteresowany współpracą z TuMieszkamy, wyślij swoje CV na adres kariera@tumieszkamy.pl. Być może nie wiemy jeszcze o tym, że szukamy właśnie Ciebie.

 

Jeśli widzisz tu propozycję dla siebie - napisz.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (składających się z CV i listu motywacyjnego) na adres kariera@tumieszkamy.pl

Nasz proces rekrutacji składa się z następujących etapów:

 1. Przysyłasz do nas swoje CV.
 2. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia aplikacji, zaprosimy Cię na spotkanie kwalifikacyjne.
 3. Na spotkaniu ze specjalistą z Działu HR oraz swoim potencjalnym przełożonym będziesz miał okazję poznać naszą firmę, a my Ciebie, Twoje doświadczenia i oczekiwania. Wyjaśnimy możliwości współpracy i przedstawimy ścieżkę rozwoju.
 4. Jeżeli uznamy, że to właśnie Ciebie szukaliśmy, zaprosimy Cię do współpracy.
List motywacyjny (pdf)
CV (pdf)

Administratorem danych osobowych jest spółka administrująca/zarządzająca Państwa Nieruchomością występująca pod wspólną marką "Tu Mieszkamy". Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi lub zrealizowania czynności wynikających z przekazanej za pośrednictwem powyższego formularza informacji, zapytania lub zlecenia. Podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes realizowany przez Spółkę. Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług i naszym zaufanym partnerom. Informujemy, że zgodnie z przepisami, każda osoba której dane osobowe są przetwarzane ma prawo do: wglądu do swoich danych i ich poprawiania, wnioskowania o: sprostowanie treści danych, ich usunięcie, przeniesienie, ograniczenie lub zaprzestanie przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane będą przetwarzane zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. Kontakt z administratorem oraz Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest drogą elektroniczną za pośrednictwem niniejszego formularza lub na adres e-mail: albo korespondencyjnie na adres siedziby Spółki.