Media

Nowy model biznesowy

Od początku roku wprowadzamy nowy model biznesowy, który ma uczynić bardziej dynamicznym i dobrze działającym podmiotem.

Od początku roku wprowadzamy nowy model biznesowy, który ma uczynić TuMieszkamy bardziej dynamicznym i dobrze działającym podmiotem, sprawnie działającym po strategicznej transformacji firmy. Głównym celem nowego modelu biznesowego jest stworzenie przyszłościowej firmy zarządzającej nieruchomościami. W obecnej sytuacji epidemii musimy dostosowywać plan i wprowadzić go szybciej, a także modyfikować by móc dalej pracować nad budowaniem stabilnej pozycji TuMieszkamy na polskim rynku.

Przeczytaj więcej o nowym planie biznesowym w załączonym artykule.


news
Nowy model biznesowy

Od początku roku wprowadzamy nowy model biznesowy, który ma uczynić bardziej dynamicznym i dobrze działającym podmiotem.

news
Zarządzanie najmem - czyli ile kosztuje święty spokój

Artykuł z komentarzem Karola Andrzejewskiego, Dyrektora Regionalnego TuMieszkamy o powierzaniu zarządzania nieruchomościami profesjonalistom jest dostępny w najnowszym Parkiecie.

news
Drugie życie kamienicy dzięki TuMieszkamy

TuMieszkamy - Zarządca zabytkowej kamienicy przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy, w porozumieniu z mieszkańcami, podjął decyzję o kompleksowym remoncie. Budynek oddano w zeszłym tygodniu - efekt jest imponujący! Kamienica datowana na rok 1910 czekała latami na gruntowny remont. Prace remontowe rozpoczęto w 2012 roku od wymiany poszycia dachu. W 2015 roku rewitalizacji poddano tereny zielone. W 2016 roku wymieniono instalację elektryczną, zamiast licznych anten satelitarnych zamontowano antenę zbiorczą, zadbano o stolarkę drzwiową oraz remont klatek schodowych. Ostatnim etapem był remont kapitalny elewacji. Wywiadu dla Panoramy Oleśnickiej odnośnie renowacji z ramienia TuMieszkamy udzielił Krzysztof Lasecki - Administrator Nieruchomości. TuMieszkamy w Oleśnicy konsekwentnie realizuje strategię rewitalizacji swoich zasobów, ze szczególną dbałością o obiekty zabytkowe.

news
Jak integrują się mieszkańcy polskich osiedli?

Procesy urbanizacyjne i tempo życia w dużych miastach wpływają negatywnie na relacje międzyludzkie, powodują rozproszenie kontaktów i pogłębiają zjawisko anonimowości. Michał Piotrowski z ramienia TuMieszkamy opowiada o sposobach, jak można walczyć z tym zjawiskiem.