Aktualności

Nowy rok, nowe możliwości!

Szanowni Państwo, w Nowy Rok wchodzimy pod nową marką – TuMieszkamy.

Szanowni Państwo, w Nowy Rok wchodzimy pod nową marką – TuMieszkamy.

TuMieszkamy to nasz nowy kierunek rozwoju dla wszystkich spółek grupy City Service i nowa jakość komunikacji - Zarządca blisko Ciebie. To lepsza pozycja rynkowa gwarantująca bogatsze programy partnerskie przynoszące realne korzyści naszym Klientom.

To krok w stronę mieszkańców nieruchomości, którymi mamy przyjemność się opiekować. Cieszymy się na myśl, że już w tym roku dzień po dniu będziemy mogli udowadniać Państwu, jak dobrą decyzją było nawiązanie z nami współpracy.


news
Poznaj swoich sąsiadów! Sposobów jest kilka

Chcemy zwalczać zjawisko anonimowości oraz samotności na polskich osiedlach. Wszyscy jesteśmy zabiegani. Wierzymy jednak, że wystarczy zainspirować kilka osób w bloku, aby dokonały się diametralne zmiany i polepszenie relacji między mieszkańcami – mówi Michał Piotrowski w publikacji na łamach portalu

news
TuMieszkamy liderem zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce

Po zdobyciu do nagrody Zarządcy Roku 2018 przezTuMieszkamy portal branżowy Administrator24info opublikował krótki artykuł o marce, kierunkach rozwoju i nowych standardach zarządzania nieruchomościami.

news
Zarządca nieruchomości mieszkaniowych na miarę XXI wieku

Często spotykamy się z opiniami – zarówno mieszkańców, jak i osób aplikujących na stanowiska zarządzające, że zarządzanie nieruchomością mieszkalną polega jedynie lub w większości na spisywaniu liczników czy wykonywaniu drobnych napraw, takich jak wymiana żarówek. W rzeczywistości oczywiście tak nie jest” – wspomniał Michał Piotrowski - Dyrektor Regionalny TuMieszkamy, który został zaproszony do rozmowy z Dziennikiem o charakterze pracy zarządcy nieruchomości dzisiaj.

news
Przy ulicy Ikara uratowano kawki uwięzione w przewodzie kominowym

Kierownik Działu Technicznego TuMieszkamy, Łukasz Kamiński, uratował ptasią rodzinę, o czym pisze między innymi portal bydgoszcz.com. Warto przeczytać tę historię – na przekór przerażającym historiom o masowym truciu ptaków w polskich miastach. Gratulujemy Panu Łukaszowi zaangażowania i postawy! Brawo!