Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

O nas

tumieszkamy.pl opinie

Relacje, które budujemy w TuMieszkamy oparte są na zaufaniu i maksymalizacji korzyści Klienta. Naszym celem jest efektywne świadczenie usług z zachowaniem najwyższych standardów komunikacji. Niezależnie od ich rodzaju i stopnia skomplikowania dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci aktywnie uczestniczyli w procesie realizacji powierzonych nam zadań – wyrażając swoje opinie i postulaty. W ten sposób nie tylko efekty naszej działalności, ale również sam proces ich uzyskiwania okazuje się źródłem satysfakcji. Dialog i zaangażowanie są od lat filarami naszej działalności.

TuMieszkamy doświadczenie procentuje

Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na taki dobór środków realizacji celów Klienta, który jak najbardziej skróci czas jego oczekiwania na rezultaty. Nasze know-how w zakresie zarządzania nieruchomościami – niezależnie od tego, czy chodzi o prowadzenie księgowości, czy obsługę administracji – wyróżnia nas na tle innych firm działających na rynku i stanowi gwarancję skuteczności. W TuMieszkamy stawiamy na pragmatyzm i racjonalność – wartości te w połączeniu ze świadomością odpowiedzialności, która na nas spoczywa pozwalają nam osiągnąć najwyższy poziom profesjonalizmu. W TuMieszkamy wiemy doskonale, jak działać w interesie naszych Klientów.

Poznaj opinie Klientów na tumieszkamy.pl

Z naszych usług skorzystało już 3500 Klientów w całej Polsce. O ich satysfakcji możesz przekonać się sam na tumieszkamy.pl. Opinie, które zamieszczamy na naszej stronie internetowej nie tylko świadczą o zaufaniu współpracujących z nami osób, ale również stanowią dla nas motywację do dalszego działania. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, nieustannie doskonalimy się w zakresie realizowanych zadań. Tylko w ten sposób możemy utrzymać poziom świadczonych usług na satysfakcjonującym poziomie – dla nas i naszych Klientów. Skorzystaj z naszej oferty i wyraź swoją opinię – czekamy na Ciebie na tumieszkamy.pl.

Adam
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Puławy

W TuMieszkamy działa całodobowa infolinia – zawsze możemy zgłosić potrzeby czy problemy naszej Wspólnoty Mieszkaniowej. Ostatnio zgłaszaliśmy tam usterkę – naprawili ją tak szybko, że część mieszkańców nawet nie zorientowała się, że coś wcześniej było nie tak.

Piotr
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Szczecin

Niedawno dołączyliśmy do klientów TuMieszkamy. Początki są ok, zobaczymy za jakiś czas… Jako szef Zarządu naszej Wspólnoty, będę obserwować dalsze działania. Na razie pierwszy raz w życiu miałem do czynienia z AudytPRO.

Wiesława
Zarząd Wspólnota Mieszkaniowa, Gdańsk

Do współpracy z TuMieszkamy podchodziłam sceptycznie. Wydało mi się, że każda firma w tym sektorze zarządza podobnie. Kiedy okazało się, że pandemia wcale się nie kończy – ucieszyłam się, że ogromną większość spraw mogę załatwić zdalnie. Jestem właścicielką lokalu, nie członkinią zarządu. Mimo to, mam dostęp do informacji dotyczących mojego lokalu i mogę głosować uchwały online, co w czasach pandemii jest na wagę złota. Szczerze polecam. 

Alicja
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Zielona Góra

Szczerze mówiąc, nie wierzyłam w TuMieszkamy. Nie miałam najlepszych doświadczeń z poprzednimi zarządcami. Dopiero specjalista, który przychodzi opiekować się budynkiem przekonał mnie do Was – konkretny i kompetentny. 

Grzegorz
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Kraków

W mojej Wspólnocie mieliśmy postępowanie egzekucyjne w stosunku do kilku właścicieli lokali (zwlekali z zapłatą). To było nieuczciwe i niekorzystne dla nas, potrzebowaliśmy szybkiej reakcji. TuMieszkamy dobrze zarządziło sprawą: udało się wyegzekwować wpłaty. 

Krzysztof
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Łódź

Przyznaję, że zdanie: „Optymalizujemy koszty Wspólnoty Mieszkaniowej oraz zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom” wciąż niewiele mi mówi. Ale dla naszego Zarządu liczą się przede wszystkim pieniądze i rentowność, i są zadowoleni z TuMieszkamy.  

Paweł
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Łódź

Współpraca na jasnych zasadach. Tego oczekiwałem. Dzięki pomocy pracowników TuMieszkamy mogłem zrezygnować z najbardziej żmudnych obowiązków jak np.: dbanie o stan techniczny budynku czy organizacji i nadzorowania remontów.

Maria
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Gorzów Wielkopolski

TuMieszkamy dba o nasz budynek od roku. Przyznaję, że nie jestem zbyt aktywna, jeśli chodzi o sprawy Wspólnoty, ale widzę, że wszystko działa u nas jak w zegarku – jest czysto, a ostatnio, kiedy zepsuła się winda, naprawili ją jeszcze tego samego dnia. Mogę więc chyba powiedzieć, że jestem zadowolona z tej firmy.