Aktualności

TuMieszkamy Liderem Rynku

Po raz trzeci do naszej organizacji i po raz pierwszy do TuMieszkamy powędrował tytuł Lidera Rynku - Zarzadcy Roku! Cieszymy się z tej nagrody - to uhonorowanie starań wszystkich naszych pracowników.

Obowiązujące procedury, wielkość i umiejscowienie obsługiwanego zasobu, kanały komunikacji, działania na rzecz lokalnej społeczności, opieka nad inwestycjami podnoszącymi wartość nieruchomości, liczebność zespołu i szkolenia dla pracowników – komisja konkursowa oczekiwała wszechstronnych informacji na temat wykonywanej przez nas pracy. Po raz kolejny udostępnione informacje zrobiły pozytywne wrażenie na jury, a TuMieszkamy uzyskało tytuł Lidera Zarządzania Nieruchomościami – Zarządcy Roku 2018, w kategorii: Firmy Duże.

Konkurs Lider Zarządzania Nieruchomościami został w tym roku zorganizowany przez redakcję miesięcznika "Administrator" i portalu Administrator24.info po raz trzeci. W pierwszej i drugiej edycji konkursu tytuł Lidera otrzymał Zespół Zarządców Nieruchomości. Tegoroczna edycja była pierwszą, w której wystartowało TuMieszkamy. – Ta nagroda cieszy nas szczególnie, ponieważ stanowi potwierdzenie, że TuMieszkamy, chociaż jest młodą marką, zyskało już uznanie na rynku – mówi Anna Górecka-Kolasa, prezes zarządu. Lider Zarządzania Nieruchomościami jest konkursem wyjątkowym – rywalizują w nim firmy zarządzające z całej Polski, a decyzję podejmuje prestiżowe, specjalistyczne jury. W tym roku jurorami byli: Sabina Augustynowicz – redaktor naczelna miesięcznika „Administrator” i portalu www.administrator24.info; Janusz Gutowski – wice prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości; dr Marek Majchrzak – prezydent Polskiej Federacji Zarządców Nieruchomości oraz Andrzej Rajkiewicz – wiceprezes Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

Statuetkę dla TuMieszkamy odebrali Anna Górecka-Kolasa oraz Maciej Szymański, dyrektor regionalny. Jak podkreślili, odebrali tę nagrodę w imieniu wszystkich osób, które pracują pod marką TuMieszkamy. – Serdecznie dziękuję za tę nagrodę wszystkim pracownikom. To informacje o Państwa codziennej pracy, zdjęcia z urządzanych przez Państwa imprez i dane dotyczące przeprowadzonych inwestycji sprawiły, że uzyskaliśmy ten prestiżowy tytuł – powiedziała Anna Górecka-Kolasa.

Rywalizujące firmy podzielone są na kategorie: duże (zatrudniające powyżej 35 osób), średnie (do 25 pracowników) oraz małe (do 10 osób). Oddzielnie rozpatrywane są firmy zarządzające zasobami publicznymi oraz spółdzielnie. Zwieńczeniem zmagań jest gala wręczenia nagród połączona z corocznym Forum Zarządzania Nieruchomościami – największym i najbardziej prestiżowym spotkaniu dla przedstawicieli naszej branży. Forum to okazja do dyskusji o inwestycjach, poszanowaniu energii w budownictwie, czy zmieniających się przepisach, które mają wpływ na naszą pracę. Udział w tego typu wydarzeniach i zaznajomienie z poruszanymi tam tematami jest konieczny, gdy chcemy zaoferować naszym klientom coś więcej!


news
Poznaj swoich sąsiadów! Sposobów jest kilka

Chcemy zwalczać zjawisko anonimowości oraz samotności na polskich osiedlach. Wszyscy jesteśmy zabiegani. Wierzymy jednak, że wystarczy zainspirować kilka osób w bloku, aby dokonały się diametralne zmiany i polepszenie relacji między mieszkańcami – mówi Michał Piotrowski w publikacji na łamach portalu

news
TuMieszkamy liderem zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce

Po zdobyciu do nagrody Zarządcy Roku 2018 przezTuMieszkamy portal branżowy Administrator24info opublikował krótki artykuł o marce, kierunkach rozwoju i nowych standardach zarządzania nieruchomościami.

news
Zarządca nieruchomości mieszkaniowych na miarę XXI wieku

Często spotykamy się z opiniami – zarówno mieszkańców, jak i osób aplikujących na stanowiska zarządzające, że zarządzanie nieruchomością mieszkalną polega jedynie lub w większości na spisywaniu liczników czy wykonywaniu drobnych napraw, takich jak wymiana żarówek. W rzeczywistości oczywiście tak nie jest” – wspomniał Michał Piotrowski - Dyrektor Regionalny TuMieszkamy, który został zaproszony do rozmowy z Dziennikiem o charakterze pracy zarządcy nieruchomości dzisiaj.

news
Przy ulicy Ikara uratowano kawki uwięzione w przewodzie kominowym

Kierownik Działu Technicznego TuMieszkamy, Łukasz Kamiński, uratował ptasią rodzinę, o czym pisze między innymi portal bydgoszcz.com. Warto przeczytać tę historię – na przekór przerażającym historiom o masowym truciu ptaków w polskich miastach. Gratulujemy Panu Łukaszowi zaangażowania i postawy! Brawo!