Aktualności

TuMieszkamy Liderem Rynku

Po raz trzeci do naszej organizacji i po raz pierwszy do TuMieszkamy powędrował tytuł Lidera Rynku - Zarzadcy Roku! Cieszymy się z tej nagrody - to uhonorowanie starań wszystkich naszych pracowników.

Obowiązujące procedury, wielkość i umiejscowienie obsługiwanego zasobu, kanały komunikacji, działania na rzecz lokalnej społeczności, opieka nad inwestycjami podnoszącymi wartość nieruchomości, liczebność zespołu i szkolenia dla pracowników – komisja konkursowa oczekiwała wszechstronnych informacji na temat wykonywanej przez nas pracy. Po raz kolejny udostępnione informacje zrobiły pozytywne wrażenie na jury, a TuMieszkamy uzyskało tytuł Lidera Zarządzania Nieruchomościami – Zarządcy Roku 2018, w kategorii: Firmy Duże.

Konkurs Lider Zarządzania Nieruchomościami został w tym roku zorganizowany przez redakcję miesięcznika "Administrator" i portalu Administrator24.info po raz trzeci. W pierwszej i drugiej edycji konkursu tytuł Lidera otrzymał Zespół Zarządców Nieruchomości. Tegoroczna edycja była pierwszą, w której wystartowało TuMieszkamy. – Ta nagroda cieszy nas szczególnie, ponieważ stanowi potwierdzenie, że TuMieszkamy, chociaż jest młodą marką, zyskało już uznanie na rynku – mówi Anna Górecka-Kolasa, prezes zarządu. Lider Zarządzania Nieruchomościami jest konkursem wyjątkowym – rywalizują w nim firmy zarządzające z całej Polski, a decyzję podejmuje prestiżowe, specjalistyczne jury. W tym roku jurorami byli: Sabina Augustynowicz – redaktor naczelna miesięcznika „Administrator” i portalu www.administrator24.info; Janusz Gutowski – wice prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości; dr Marek Majchrzak – prezydent Polskiej Federacji Zarządców Nieruchomości oraz Andrzej Rajkiewicz – wiceprezes Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

Statuetkę dla TuMieszkamy odebrali Anna Górecka-Kolasa oraz Maciej Szymański, dyrektor regionalny. Jak podkreślili, odebrali tę nagrodę w imieniu wszystkich osób, które pracują pod marką TuMieszkamy. – Serdecznie dziękuję za tę nagrodę wszystkim pracownikom. To informacje o Państwa codziennej pracy, zdjęcia z urządzanych przez Państwa imprez i dane dotyczące przeprowadzonych inwestycji sprawiły, że uzyskaliśmy ten prestiżowy tytuł – powiedziała Anna Górecka-Kolasa.

Rywalizujące firmy podzielone są na kategorie: duże (zatrudniające powyżej 35 osób), średnie (do 25 pracowników) oraz małe (do 10 osób). Oddzielnie rozpatrywane są firmy zarządzające zasobami publicznymi oraz spółdzielnie. Zwieńczeniem zmagań jest gala wręczenia nagród połączona z corocznym Forum Zarządzania Nieruchomościami – największym i najbardziej prestiżowym spotkaniu dla przedstawicieli naszej branży. Forum to okazja do dyskusji o inwestycjach, poszanowaniu energii w budownictwie, czy zmieniających się przepisach, które mają wpływ na naszą pracę. Udział w tego typu wydarzeniach i zaznajomienie z poruszanymi tam tematami jest konieczny, gdy chcemy zaoferować naszym klientom coś więcej!


TuMieszkamy z powodzeniem kontynuuje modernizację działalności
Drugie życie kamienicy dzięki TuMieszkamy

TuMieszkamy - Zarządca zabytkowej kamienicy przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy, w porozumieniu z mieszkańcami, podjął decyzję o kompleksowym remoncie. Budynek oddano w zeszłym tygodniu - efekt jest imponujący! Kamienica datowana na rok 1910 czekała latami na gruntowny remont. Prace remontowe rozpoczęto w 2012 roku od wymiany poszycia dachu. W 2015 roku rewitalizacji poddano tereny zielone. W 2016 roku wymieniono instalację elektryczną, zamiast licznych anten satelitarnych zamontowano antenę zbiorczą, zadbano o stolarkę drzwiową oraz remont klatek schodowych. Ostatnim etapem był remont kapitalny elewacji. Wywiadu dla Panoramy Oleśnickiej odnośnie renowacji z ramienia TuMieszkamy udzielił Krzysztof Lasecki - Administrator Nieruchomości. TuMieszkamy w Oleśnicy konsekwentnie realizuje strategię rewitalizacji swoich zasobów, ze szczególną dbałością o obiekty zabytkowe.

Poznaj swoich sąsiadów! Sposobów jest kilka

Chcemy zwalczać zjawisko anonimowości oraz samotności na polskich osiedlach. Wszyscy jesteśmy zabiegani. Wierzymy jednak, że wystarczy zainspirować kilka osób w bloku, aby dokonały się diametralne zmiany i polepszenie relacji między mieszkańcami – mówi Michał Piotrowski w publikacji na łamach portalu

TuMieszkamy na Konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy

Anna Górecka-Kolasa, Prezes Zarządu stojąca na czele marki TuMieszkamy, została zaproszona do panelu dyskusyjnego 12. edycji Konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy o zmianach zachodzących w obszarze zarządzania nieruchomościami, trendach oraz nowych technologiach w branży.