Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Nasze usługi

Usługi księgowe

Jako dostawca usług księgowych dla Zarządców Nieruchomości doskonale zdajemy sobie sprawę z problemów na jakie napotykają Zarządcy w swojej codziennej pracy. Jesteśmy przekonani, że siła tej branży polega na bezpośrednich relacjach z Klientami. Dlatego współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami doskonale znającymi swój rynek.

Chcemy wspólnie z Państwem tworzyć najlepszą obsługę Wspólnot Mieszkaniowych – z Państwa doświadczeniem administracyjno-zarządczym i naszym księgowo-finansowym. Bo przecież RAZEM każdy z nas może więcej!

Marka TuMieszkamy, pod którą działamy, posiada doświadczenie w obsłudze księgowej nieruchomości. Od ponad 30 lat otaczamy opieką księgową kilka tysięcy kontrahentów na terenie całej Polski. Dysponujemy odpowiedzialną i wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnymi narzędziami. Zapewniamy ciągłość usług świadczonych na rzecz naszych Klientów, transparentność dostarczanych dokumentów oraz ich terminowość.

Oferujemy oszczędność czasu i środków finansowych przez konkurencyjne cenowo i stojące na wysokim poziomie usługi. Zainwestowaliśmy w nowoczesne technologie IT, wypracowaliśmy ścieżki postępowania, którymi chcemy się podzielić z naszymi Klientami. Dlatego przygotowaliśmy katalog ofert skrojonych na potrzeby każdego, najbardziej nawet wymagającego Klienta.

Nasza usługa księgowa składa się z trzech pakietów uwzględniających specyfikę obsługi Wspólnot Mieszkaniowych oraz najpopularniejsze warianty zawieranych umów.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów jesteśmy gotowi stworzyć także skrojoną na miarę ofertę, dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Pamiętaj – nasza księgowość to TWÓJ SUKCES!!!
Już dzisiaj zapoznaj się z przesłaną ofertą.

Więcej informacji:
tel. 693 080 413
e-mail: