Zarządzaj nieruchomością 24/7, gdziekolwiek jesteś.

Tablet dostaniesz od nas.

Odkryj nowy wymiar zarządzania nieruchomością

  • serwis online TuMieszkamy

  • tablet dla każdej Wspólnoty Mieszkaniowej

  • profesjonalny zespół 10 specjalistów do obsługi nieruchomości

  • infolinia dostępna 24/7

  • Audyt Pro - innowacyjny audyt techniczny budynku

Wypełnij formularz

Adres zgłaszanej nieruchomości:

Klienci o nas

Wczesne wykrycie przecieku w instalacji hydroforni i błyskawiczna wymiana skorodowanego złącza na rurze przyczyniły się do uniknięcia awarii. W konsekwencji wspólnota mieszkaniowa uniknęła nieplanowanych wydatków, a zarząd stresu związanego z usunięciem awarii.

Wspólnota Mieszkaniowa, Kraków

Strefa Klienta jest bardzo przydatnym narzędziem w pracy zarządu wspólnoty mieszkaniowej. Można tam znaleźć aktualne informacje o wspólnocie. Najbardziej przydatne z nich to sprawy księgowe – faktury, salda lokatorów, rozliczenia itp.

Wspólnota Mieszkaniowa, Ustka

Zrezygnowaliśmy z usług konserwatora i nawiązaliśmy współpracę z certyfikowanym podwykonawcą TuMieszkamy. To był strzał w dziesiątkę! Teren nieruchomości jest na bieżąco sprawdzany, a każda usterka od razu wykrywana i usuwana. Zapobiegamy dzięki temu poważnym awariom, oszczędzamy czas i pieniądze. Mieszkańcy naszej wspólnoty są bardzo zadowoleni.

Wspólnota Mieszkaniowa, Warszawa

W wyniku przeprowadzenia obchodu budynku zainicjowano wymianę lamp na ledowe w obwodzie oświetlenia korytarzy piwnicznych. W efekcie tej operacji uniknęliśmy ewentualnych roszczeń wynikających np. z potencjalnego wypadku spowodowanego brakiem światła w części wspólnej budynku i zaoszczędziliśmy środki finansowe.

Wspólnota Mieszkaniowa, Lublin
Tablet udostępniamy bezpłatnie na podstawie umowy użyczenia.