Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Nasze usługi

Dla Deweloperów

Nasza oferta została przygotowana dla tych deweloperów, którym zależy na sprawnym przekazaniu zarządzania nieruchomością na koniec realizacji inwestycji.

Współpraca z TuMieszkamy oznacza wybór kompleksowej obsługi zarządzania nieruchomościami, a co za tym idzie – oszczędność czasu dewelopera, który może poświęcić czas na inne kwestie, jak choćby – kolejne inwestycje.

Obsługa obejmuje zarówno kwestie prawne, księgowe, jak i techniczne utrzymanie nieruchomości, włącznie z przeglądami dokonywanymi na jej terenie.

Audyt PRO

Audyt PRO to innowacyjna usługa, która pozwala proaktywnie zadbać o budynek i budować wzrost jego wartości w czasie. Dzięki specjalnej aplikacji, audyt techniczny prowadzony przez naszych fachowców jest bardziej efektywny, co przekłada się na niższe koszty naprawy. Każdy przeprowadzony audyt techniczny nieruchomości jest potwierdzony raportem wraz z zaleceniami.

Audyt PRO Plus

Dzięki Audytowi PRO Plus nasi klienci zapewniają sobie dostęp do kompleksowych oraz szczegółowych przeglądów przy użyciu dronów, a także badań termowizyjnych. Informacje takie są cenne, szczególnie wówczas, gdy planujesz wdrożyć plan modernizacyjny.

Dowiedz się więcej