Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Białystok

Zarządzanie nieruchomościami Białystok

Sprawne nadzorowanie budynków oraz spraw Wspólnoty Mieszkaniowej w Białymstoku jeszcze nigdy nie było tak proste, intuicyjne i efektywne. Wszystko dzięki TuMieszkamy. Jesteśmy pełni dobrej energii do zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Nieustannie doładowujemy ofertę w trosce o najwyższą jakość usług i satysfakcję klientów. Łączymy procesy zdalnej obsługi z regularną obecnością specjalistów na terenie nieruchomości. 

Starannie dobieramy kluczowych partnerów. Zapewniamy łatwą komunikację i możliwość zarządzania nieruchomością 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem – zarówno zdalnie, jak i na miejscu. Aby ułatwić pracę zarządom Wspólnot Mieszkaniowych, przekazujemy im bezpłatnie (na podstawie umowy użyczenia) tablet z aplikacją Strefa Klienta, która umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. 

Skuteczne zarządzanie nieruchomościami w Białymstoku


Sprawne zarządzanie nieruchomościami w mieście Białystok może być proste i intuicyjne. 

Od lat wspieramy Wspólnoty Mieszkaniowe  w Białymstoku w sprawnym zarządzaniu oraz administrowaniu nieruchomościami. Pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami, chcieliśmy aby nasi klienci otrzymali narzędzia, dzięki którym szybko, sprawnie i kompleksowo zatroszczą się o sprawy mieszkańców oraz zaopiekują się budynkiem. 

Równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo klientów. Dlatego rozwijamy cyfrowe usługi, które umożliwiają np.: sprawne podejmowanie decyzji dotyczących obsługi nieruchomości, kontrolowanie płatności czy podejmowanie uchwał bez wychodzenia z domu. Mamy wiedzę, doświadczenie, możliwości i narzędzia, aby skutecznie przeprowadzać remonty nieruchomości oraz renowacje. Dodatkowe, innowacyjne usługi: Audyt PRO i Audyt PRO Plus, które oferujemy swoim klientom, pozwalają zadbać o budynek, zwiększając jego wartość w czasie. Korzystając z nich, wykonujemy m.in. przeglądy budynków przy użyciu dronów oraz dokonując badań termowizyjnych.

Oferujemy kompleksową obsługę Wspólnot Mieszkaniowych, także w Białymstoku. Zaufało nam 3500 Wspólnot w całej Polsce, którymi opiekuje się zespół profesjonalistów. Stawiamy na bezpieczeństwo klientów. Korzystając z naszych usług możecie Państwo zlecić naprawę usterki bądź awarii, sprawdzić saldo czy na bieżąco regulować rachunki za media. Łączymy zdalną obsługę z obecnością specjalistów na terenie nieruchomości. Dbałość o stan budynku, zapewnienie ciągłości prac serwisowych oraz identyfikacji usterek i awarii to zadania Specjalisty ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości. 

Zarządzanie nieruchomościami Białystok i okolice – cennik


TuMieszkamy oferuje usługi zdalnego zarządzania nieruchomościami w Białymstoku oraz w innych miastach w Polsce. Aby jak najlepiej dopasować usługi do różnych potrzeb klienta, przygotowaliśmy trzy podstawowe pakiety: 
•    mStandard,
•    Komfort,
•    Premium.

Wystarczy, że klient wybierze właściwy, a my zajmiemy się resztą. Dla tych, którzy pragną nie tylko dbać o bieżące potrzeby wspólnoty, polecamy usługi: Audyt PRO oraz Audyt PRO Plus. Pozwalają one zadbać o budynek, zwiększając jego wartość w czasie. W ramach takich usług wykonujemy m.in. przeglądy budynków przy użyciu dronów oraz dokonując badań termowizyjnych. Wykonane przez nas pomiary oraz raport mogą posłużyć za cenna wskazówkę przy podejmowaniu ewentualnych decyzji o remoncie lub modernizacji obiektu.

Administracja nieruchomości mieszkalnych w Białymstoku dla każdego

Nasza firma oferuje profesjonalne i efektywne zarządzanie nieruchomościami. Białystok to jedno z wielu miast w Polsce, w których można skorzystać z naszych usług. Zależy nam na tym, by współpraca z nami była dla klientów jak najkorzystniejsza, także pod kątem finansowym. To dlatego, w ramach umowy, negocjujemy atrakcyjne stawki za dostawę mediów, a także oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z szerokim zakresem ochrony w korzystnej cenie. 

Optymalizujemy koszty wspólnoty mieszkaniowej oraz zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom. Świadczymy usługi o wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie, zdalnie i na miejscu. Ułatwiamy pracę Zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta. Posiada ona szeroki wachlarz funkcjonalności i umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!