Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Gdańsk

Zarządzanie nieruchomościami Gdańsk

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi na terenie całej Polski, w tym również w Gdańsku. Nasze rozwiązania pozwalają naszym klientom na zdalne administrowanie budynkiem, zlecanie prac remontowych czy bieżące regulowanie rachunków za media. Łączymy procesy zdalnej obsługi z obecnością specjalistów na terenie nieruchomości. 

Zapewniamy łatwą komunikację i możliwość zarządzania nieruchomością 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem – zarówno zdalnie, jak i na miejscu. Aby ułatwić pracę zarządom Wspólnot Mieszkaniowych, przekazujemy im bezpłatnie (na podstawie umowy użyczenia) tablet z aplikacją Strefa Klienta, która umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. Dzięki temu narzędziu, można w wygodny sposób zgłosić usterkę lub awarię, a ponadto otrzymać bezpośredni dostęp do informacji na temat Wspólnoty Mieszkaniowej.

Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Gdańsk

Opieka nad budynkiem obejmuje czynności takie jak: organizacja sprzątania, wywóz śmieci, utrzymanie zieleni, zlecanie przeglądów technicznych, prowadzenie księgowości, przygotowanie rocznego budżetu czy negocjowanie warunków umów z dostawcami mediów. 

Zależy nam na tym, by współpraca z nami była dla klientów jak najkorzystniejsza, także pod kątem finansowym. To dlatego, w ramach umowy, negocjujemy atrakcyjne stawki za dostawę mediów, a także oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z szerokim zakresem ochrony w korzystnej cenie. Optymalizujemy koszty wspólnoty mieszkaniowej oraz zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom. Świadczymy usługi o wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie, zdalnie i na miejscu. Ułatwiamy pracę Zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta. Posiada ona szeroki wachlarz funkcjonalności i umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zarządzanie nieruchomościami Gdańsk

TuMieszkamy – profesjonalne zarządzanie nieruchomościami - Gdańsk

Jesteśmy członkiem grupy City Service SE działającej również na Litwie, Łotwie, w Rosji i Hiszpanii. Na rynku istniejemy od 2013 roku i w tym czasie zdążyliśmy uzyskać zaufanie przeszło 3500 Klientów 

Zarządzanie nieruchomościami w Gdańsku to trudne i złożone przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy. TuMieszkamy posiada ogromne możliwości: optymalizuje koszty Wspólnoty Mieszkaniowej i negocjuje korzystne stawki u dostawców mediów. Mamy również skuteczne procesy windykacji roszczeń, oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z zakresem ochrony w atrakcyjnej cenie, zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom. 

Stosujemy innowacyjne metody mające na celu lepsze zarządzanie nieruchomością, zwiększenie wartości budynku oraz optymalizację kosztów związanych z jego administrowaniem. Nieustannie doskonalimy się, tak, by zapewnić najwyższy standard obsługi. Nasza infolinia pracuje 24h/7 - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zarządzanie nieruchomościami w Gdańsku

Jakie usługi oferujemy? Zarządzanie nieruchomościami - Gdańsk

Mieszkasz z Gdańsku? Sprawdź TuMieszkamy! Zakres świadczonych działań dobieramy w oparciu o analizę potrzeb Klienta. Jesteśmy, by Państwu pomóc, dlatego zawsze starannie identyfikujemy potrzeby i doradzamy, jakie działania można wdrożyć, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości. Zarządzanie - Gdańsk to jedno z miast, w którym mamy duże grono Klientów - w zależności od wybranego pakietu obejmuje m.in.:

  • bieżące gospodarowanie obiektem, tj. organizację sprzątania i wywozu śmieci, zajmowanie się terenami zielonymi, zlecanie przeglądów technicznych;
  • zawieranie polis ubezpieczeniowych oraz umów z dostawcami mediów;
  • prowadzenie księgowości;
  • egzekwowanie zadłużeń;
  • obsługę korespondencji;
  • reprezentowanie Klienta przed określonymi sądami i urzędami państwowymi.

Aby świadczyć usługi zarządzania nieruchomością na jeszcze wyższym poziomie, wprowadziliśmy również możliwość przeprowadzenia badań termowizyjnych i przeglądów technicznych za pomocą dronów.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy w zakresie zarządzania nieruchomością w Gdańsku z naszą firmą serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub listownego.