Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Katowice

Zarządzanie nieruchomościami Katowice

W TuMieszkamy zależy nam na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na sprawne zarządzanie nieruchomościami — często bez konieczności wychodzenia z domu! Rozbudowana sieć partnerów i podwykonawców operujących na rynkach lokalnych umożliwia nam zapewnienie kompleksowego zestawu usług na terenie całego kraju, w tym także Katowic. Jesteśmy elastyczni — trzy różne pakiety usługowe (mStandard, Komfort i Premium) usługowych oraz innowacyjne rozwiązania w obszarze komunikacji z klientem pozwalają nam na wysoce indywidualne podejście do klienta, które doceniło już przeszło 3500 Wspólnot Mieszkaniowych!

Zarządzanie nieruchomościami — Katowice

Od lat wspieramy Wspólnoty Mieszkaniowe w sprawnym zarządzaniu oraz administrowaniu nieruchomościami w Katowicach. Pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami, chcieliśmy aby nasi klienci otrzymali narzędzia, dzięki którym szybko, sprawnie i kompleksowo zatroszczą się o sprawy mieszkańców oraz zaopiekują się budynkiem. Równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo klientów. Dlatego rozwijamy cyfrowe usługi, które umożliwiają np.: sprawne podejmowanie decyzji dotyczących obsługi nieruchomości, kontrolowanie płatności czy podejmowanie uchwał bez wychodzenia z domu.  

Zakres naszych usług obejmuje między innymi kompleksowy nadzór techniczny nad obiektem — naszym klientom udostępniamy specjalny tablet z aplikacją Strefa Klienta, za pośrednictwem której możliwe jest dokonanie zdalnego zgłoszenia awarii, opłacenie bieżących rachunków, a także błyskawiczny dostęp do szczegółowych informacji na temat budynku. Negocjujemy możliwie najkorzystniejsze stawki u dostawców mediów, a także atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową.

Usługami szczególnie wartymi uwagi są Audyt PRO i Audyt PRO Plus, które umożliwiają ona proaktywne podejście do technicznego stanu obiektu, a także jego poprawę. Specjalnej aplikacja sprawia, że audyt techniczny prowadzony przez naszych fachowców jest bardziej efektywny, co przekłada się na niższe koszty naprawy.
Dzięki Audytowi PRO Plus nasi klienci zapewniają sobie również dostęp do kompleksowych oraz szczegółowych przeglądów przy użyciu dronów, a także badań termowizyjnych. Informacje takie są cenne, szczególnie wówczas, gdy planujemy wdrożyć plan modernizacyjny.

Zarządzanie nieruchomościami Katowice

Nowoczesne zarządzanie nieruchomościami w Katowicach — skontaktuj się z nami!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy 3 atrakcyjne pakiety: mStandard, Komfort oraz Premium, na które składają się: bieżące utrzymanie nieruchomości, księgowość i windykacja, administracja, techniczne utrzymanie nieruchomości, infolinia działająca 24/7, organizacja zebrań rocznych oraz dostęp do serwisu online – Strefa Klienta. Dzięki niej, Wspólnoty Mieszkaniowe mogą zarządzać nieruchomością zdalnie, bez wychodzenia z domu. Korzystając ze Strefy Klienta będą Państwo mogli nadzorować finanse, uregulować należności online, sprawdzić saldo, a także zgłaszać usterki i awarie. Dodatkowym udogodnieniem jest również możliwość głosowania online nad uchwałami. Przekonaj się sam, jakie to proste – Ty wybierasz pakiet, my zajmujemy się resztą!

Zarządca nieruchomości w Twojej okolicy — Katowice

Co jeszcze zyskują, powierzając zarządzanie nieruchomością naszej firmie? Świadczymy usługi o wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie, zdalnie i na miejscu. Ułatwiamy pracę Zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta. Posiada ona szeroki wachlarz funkcjonalności i umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami wypełniając formularz i dowiedz się więcej!

Zarządzanie nieruchomościami w Katowice