Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Łódź

Zarządzanie nieruchomościami Łódź

Oferujemy kompleksową obsługę Wspólnot Mieszkaniowych w Łodzi. Zaufało nam 3500 Wspólnot w całej Polsce, którymi opiekuje się zespół profesjonalistów. Stawiamy na bezpieczeństwo klientów. Korzystając z naszych usług mogą Państwo zlecić naprawę usterki bądź awarii, sprawdzić saldo czy na bieżąco regulować rachunki za media. Łączymy zdalną obsługę z obecnością specjalistów na terenie nieruchomości. Dbałość o stan budynku, zapewnienie ciągłości prac serwisowych oraz identyfikacji usterek i awarii to zadania Specjalisty ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości. 

Już od dłuższego czasu jesteśmy częścią City Service SE, które jest obecne w pięciu państwach Europy. Grupa City Service SE zarządza ekosystemem budynków mieszkalnych i tworzy nowoczesną społeczność mieszkańców.

Administrowanie nieruchomościami w Łodzi - postaw na sprawdzone rozwiązania!

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w Łodzi. Naszym klientom proponujemy kilka pakietów – mStandard, Komfort oraz Premium. Wystarczy, że klient wybierze właściwy, a my zajmiemy się resztą. 

Dla tych, którzy pragną nie tylko dbać o bieżące potrzeby wspólnoty, polecamy usługi: Audyt PRO oraz Audyt PRO Plus. Pozwalają one zadbać o budynek, zwiększając jego wartość w czasie. W ramach takich usług wykonujemy m.in. przeglądy budynków przy użyciu dronów oraz dokonując badań termowizyjnych. Wykonane przez nas pomiary oraz raport mogą posłużyć za cenna wskazówkę przy podejmowaniu ewentualnych decyzji o remoncie lub modernizacji obiektu.

Zarządzanie nieruchomościami Łódź

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Łódź - czym się zajmujemy?

Nasza infolinia jest do dyspozycji naszych klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każdego dnia nasi specjaliści wykonują ponad 15 000 operacji, około 300 połączeń wychodzących, odbierają około 700 telefonów i rejestrują 3000 faktur oraz 7 000 dokumentów. 

Jesteśmy pełni dobrej energii do zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Nieustannie doładowujemy ofertę w trosce o najwyższą jakość usług i satysfakcję klientów. Łączymy procesy zdalnej obsługi z regularną obecnością specjalistów na terenie nieruchomości. Aby ułatwić pracę zarządom Wspólnot Mieszkaniowych, przekazujemy im bezpłatnie (na podstawie umowy użyczenia) tablet z aplikacją Strefa Klienta, która umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. 

W ramach prowadzonych działań zarządzania i administrowania nieruchomościami w Łodzi oferujemy skuteczną windykację roszczeń, a także specjalne ubezpieczenie z szerokim zakresem ochrony w bardzo atrakcyjnej cenie. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat realizacje zwiększyły wartość wielu budynków. Wykonujemy między innymi prace, takie jak termomodernizacja, wymiana wind, remonty elewacji czy też modernizacja dachów.

Zarządzanie nieruchomościami z wykorzystaniem nowych technologii

Jesteśmy w stałym kontakcie, zdalnie i na miejscu. Ułatwiamy pracę Zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta. Posiada ona szeroki wachlarz funkcjonalności i umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Zarządzanie nieruchomościami w Łodzi

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami - Łódź

Mieszkasz w Łodzi? Sprawdź TuMieszkamy! Zależy nam na tym, by współpraca z nami była dla klientów jak najkorzystniejsza, także pod kątem finansowym. To dlatego, w ramach umowy, negocjujemy atrakcyjne stawki za dostawę mediów, a także oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z szerokim zakresem ochrony w korzystnej cenie. Optymalizujemy koszty Wspólnoty Mieszkaniowej oraz zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom. Świadczymy usługi o wysokiej jakości.