Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Lublin

Zarządzanie nieruchomościami Lublin

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, których nadrzędnym celem jest skuteczne i sprawne zarządzanie nieruchomościami na terenie całej Polski. Lublin jest dla nas szczególną lokalizacją, gdyż to właśnie tutaj mieści się centrum usług TuMieszkamy — w tym także nasze biuro obsługi klienta, dostępne telefonicznie 24/7. To właśnie dostępność, indywidualne podejście oraz przejrzyste zasady współpracy sprawiły, że do tej pory zaufało nam przeszło 3500 Wspólnot Mieszkaniowych. Stanowimy część międzynarodowej grupy City Service SE, posiadającej oddziały w pięciu krajach.

Zarządzanie nieruchomościami to trudne i złożone przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy. TuMieszkamy posiada ogromne możliwości: optymalizuje koszty Wspólnoty Mieszkaniowej i negocjuje korzystne stawki u dostawców mediów. Mamy również skuteczne procesy windykacji roszczeń, oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z zakresem ochrony w atrakcyjnej cenie, zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy w zakresie zarządzania nieruchomością z naszą firmą zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub listownego.

Nowoczesne zarządzanie nieruchomościami — Lublin

W trosce o zapewnienie możliwie najlepszego doświadczenia naszym klientom, nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań do naszej oferty dla Wspólnot Mieszkaniowych i deweloperów. 

Za naszym pośrednictwem mogą Państwo rozwiązywać bieżące problemy Wspólnoty, takie jak usterki czy awarie, dokonać wygodnych opłat online za media lub inne usługi oraz zlecać i monitorować prace remontowe. Najważniejsze operacje związane z obsługą Wspólnot Mieszkaniowych realizujemy w naszym centrum usług w Lublinie. Dbałość o stan budynku, zapewnienie ciągłości prac serwisowych oraz identyfikacji usterek i awarii to zadania Specjalisty ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomościami mieszkalnymi obejmuje także negocjowanie możliwie najkorzystniejszych stawek u dostawców mediów, a także implementację skutecznych procesów windykacyjnych, co znacząco wpływa na poprawę kondycji finansowej Wspólnoty Mieszkaniowej. Przygotujemy również rozbudowaną ofertę ubezpieczenia.

Zarządzanie nieruchomościami Poznań

Lublin — zarządzanie nieruchomościami

Mając na uwadze chęć ciągłego rozwoju naszej usługi zarządzania nieruchomościami, wprowadziliśmy innowacyjne narzędzi, które znacząco ułatwią bieżącą opiekę nad obiektem. Jednym z takich rozwiązań jest Audyt PRO — nowoczesna usługa, która pozwala naszym specjalistom na kompleksowe i sprawne przeprowadzenie audytu technicznego budynku. Wersja rozszerzona (Audyt PRO Plus) obejmuje natomiast szczegółowy przegląd przy użyciu dronów, a także badania termowizyjne.

Zarządzanie nieruchomościami w Lublinie z TuMieszkamy — zapraszamy do kontaktu!

Nasi klienci mogą wybierać spośród trzech pakietów: mStandard, Komfort oraz Premium. Wystarczy wskazać odpowiedni, a my zajmiemy się resztą. Oferty: Komfort i Premium zawierają możliwość korzystania z Audyt PRO - innowacyjnej usługi, która pozwala proaktywnie zadbać o budynek i budować wzrost jego wartości w czasie. Specjalnej aplikacja sprawia, że audyt techniczny prowadzony przez naszych fachowców jest bardziej efektywny, co przekłada się na niższe koszty naprawy.

Dzięki Audytowi PRO Plus nasi klienci zapewniają sobie również dostęp do kompleksowych oraz szczegółowych przeglądów przy użyciu dronów, a także badań termowizyjnych. Informacje takie są cenne, szczególnie wówczas, gdy planujemy wdrożyć plan modernizacyjny. Nasze usługi to nowoczesna forma zarządzania nieruchomościami na terenie Lublina. Sprawna komunikacja, wiele kanałów obsługi zdalnej oraz kompleksowa opieka specjalistów — to tylko niektóre z zalet korzystania z usług TuMieszkamy. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy!

Zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu