Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Olsztyn

Zarządzanie nieruchomościami Olsztyn

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, których celem jest skuteczne i sprawne zarządzanie nieruchomościami na terenie całej Polski, w tym – w Olsztynie. Dostępność, indywidualne podejście oraz przejrzyste zasady współpracy sprawiły, że do tej pory zaufało nam przeszło 3500 Wspólnot Mieszkaniowych. Stanowimy część międzynarodowej grupy City Service SE, posiadającej oddziały w pięciu krajach.

Doświadczenie oraz wiedza pozwoliły nam stworzyć kompletną ofertę, w której znajdziesz usługi takie jak zdalne administrowanie budynkiem, zlecanie prac remontowych oraz cykliczne regulowanie opłat za media. 

Każda wspólnota mieszkaniowa, która podejmie z nami współpracę, otrzyma tablet z aplikacją Strefa Klienta dzięki której zarządzanie nieruchomościami w Olsztynie będzie jeszcze łatwiejsze. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do wspólnot mieszkaniowych, oferta obejmuje także zakres świadczeń dla deweloperów.

Zarządcy nieruchomości – Olsztyn. Na czym polega nasza praca?


Zarządzanie nieruchomościami to trudne i złożone przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy. TuMieszkamy posiada ogromne możliwości: optymalizuje koszty Wspólnoty Mieszkaniowej i negocjuje korzystne stawki u dostawców mediów. Mamy również skuteczne procesy windykacji roszczeń, oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z zakresem ochrony w atrakcyjnej cenie, zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom. Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy w zakresie zarządzania nieruchomością z naszą firmą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Olsztyn – zarządzanie nieruchomościami. Oferta dla wspólnoty mieszkaniowej
Jako zarządcy nieruchomości zajmujemy się również takimi kwestiami jak optymalizacja kosztów wspólnoty mieszkaniowej. Z naszą pomocą wynegocjujesz korzystniejsze stawki u dostawców mediów oraz podniesiesz poziom skuteczności windykacji roszczeń. Całość dopełniają usługi obejmujące specjalną ofertę ubezpieczeń nieruchomości z szerokim zakresem ochrony, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Usługi tej jakości oraz regularnie przeprowadzana konserwacja obiektów spowoduje systematyczny wzrost wartości nieruchomości w czasie. Oferujemy trzy pakiety usług: 
•    mStandard,
•    Komfort,
•    Premium.

Olsztyn – zarządzanie nieruchomościami. Oferta dla deweloperów


Naszą ofertę kierujemy także do deweloperów. Współpraca z TuMieszkamy znacznie ułatwi Ci sprawne przekazanie zarządzania nieruchomością pod koniec realizacji inwestycji. Kompleksowa oferta i indywidualne podejście do Twoich wymagań pozwoli Ci uzyskać cenny czas, który będziesz mógł wykorzystać na przykład na przeprowadzenie kolejnych inwestycji. 

Zarządzanie nieruchomościami w Olsztynie - szczegółowy audyt


Audyt PRO – to innowacyjna usługa, która pozwala proaktywnie zadbać o budynek i budować wzrost jego wartości w czasie. Specjalnej aplikacja sprawia, że audyt techniczny prowadzony przez naszych fachowców jest bardziej efektywny, co przekłada się na niższe koszty naprawy.

Dzięki Audytowi PRO Plus nasi klienci zapewniają sobie również dostęp do kompleksowych oraz szczegółowych przeglądów przy użyciu dronów, a także badań termowizyjnych. Informacje takie są cenne, szczególnie wówczas, gdy planujemy wdrożyć plan modernizacyjny. 

Olsztyn – zarządzanie nieruchomościami. Jesteśmy blisko Ciebie


Naszym priorytetem jest dobry kontakt z klientem. W codziennej pracy wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, np. aplikację Strefa Klienta, które podnoszą komfort korzystania z naszych usług. Sprawna komunikacja, wiele kanałów obsługi zdalnej oraz kompleksowa opieka specjalistów — to tylko niektóre z zalet korzystania z usług TuMieszkamy. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy!