Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Poznań

Zarządzanie nieruchomościami Poznań

Jeśli poszukujesz doświadczonej firmy, której chcesz powierzyć zarządzanie nieruchomościami Wspólnoty Mieszkaniowej w Poznaniu, świetnie trafiłeś! Administracja, bieżąca obsługa obiektu, prowadzenie księgowości - świadczymy kompleksowe usługi dla Wspólnot Mieszkaniowych i deweloperów.

Czym właściwie jest zarządzenie nieruchomościami?

Poznań jest jednym z licznych miast w Polsce, w których nasza firma zajmuje się kompleksowym zarządzaniem obiektami mieszkaniowymi. 

Za naszym pośrednictwem mogą Państwo rozwiązywać bieżące problemy Wspólnoty, takie jak usterki czy awarie, dokonać wygodnych opłat online za media lub inne usługi oraz zlecać i monitorować prace remontowe. Służy do tego Strefa Klienta – narzędzie online umożliwiające skuteczne zarządzanie nieruchomością. Dbałość o stan budynku, zapewnienie ciągłości prac serwisowych oraz identyfikacji usterek i awarii to zadania Specjalisty ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości. 

Nasza firma zleca wszelkie prace naprawcze i konserwacyjne, dba o to, by przeglądy techniczne były aktualne, zajmuje się kompleksową organizacją sprzątania i wywozu odpadów, prowadzi księgowość, a w razie potrzeby reprezentuje Państwa przed organami administracji publicznej.

Zarządzanie nieruchomościami Poznań

TuMieszkamy – kompleksowe zarządzanie nieruchomościami - Poznań

Stoją za nami lata doświadczenia, cieszymy się zaufaniem przeszło 3500 Klientów i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Wdrażamy nowoczesne metody zarządzania i skutecznie realizujemy powierzone nam zadania związane z administrowaniem. Kompleksowa obsługa techniczna obiektu oraz dobre relacje z Klientami to dla nas priorytet. Jesteśmy częścią prężnie działającej w innych krajach Europy grupy City Service SE, co zobowiązuje nas do przestrzegania najwyższych standardów obsługi.

Nasze rozwiązania pozwalają naszym klientom na administrowanie nieruchomością w Poznaniu bez wychodzenia z domu, w tym m.in. zlecanie prac remontowych czy bieżące regulowanie rachunków za media. Łączymy procesy zdalnej obsługi z obecnością specjalistów na terenie nieruchomości w Krakowie. Ułatwiamy pracę zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta.

Pakiet mSTANDARD i KOMFORT. Podstawowa obsługa nieruchomości - Poznań

Dla naszych klientów przygotowaliśmy 3 atrakcyjne pakiety: mStandard, Komfort oraz Premium, na które składają się: bieżące utrzymanie nieruchomości, księgowość i windykacja, administracja, techniczne utrzymanie nieruchomości, infolinia działająca 24/7, organizacja zebrań rocznych oraz dostęp do serwisu online – Strefa Klienta. Dzięki niej, Wspólnoty Mieszkaniowe mogą zarządzać nieruchomością zdalnie, bez wychodzenia z domu. Korzystając ze Strefy Klienta będą Państwo mogli nadzorować finanse, uregulować należności online, sprawdzić saldo, a także zgłaszać usterki i awarie. Dodatkowym udogodnieniem jest również możliwość głosowania online nad uchwałami.

Zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu

Pakiet zarządzania Komfort rozszerzono dodatkowo o usługę AudytPRO, czyli audyt techniczny budynku.

Pakiet PREMIUM. Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami - Poznań

Klientom, którzy potrzebują nie tylko kompleksowej obsługi bieżącej obiektu, ale pragną również zwiększyć wartość nieruchomości, proponujemy skorzystanie z pakietu Premium. W ramach świadczeń wprowadzamy innowacyjne rozwiązania podnoszące wartość budynku w czasie. Przeprowadzamy remonty, wykorzystujemy potencjał lokalizacyjny obiektu oraz maksymalnie optymalizujemy koszty.

Nowoczesne zarządzanie z firmą TuMieszkamy

Co jeszcze zyskujesz, powierzając zarządzanie nieruchomością w Poznaniu naszej firmie? Świadczymy usługi o wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie, zdalnie i na miejscu. Ułatwiamy pracę Zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta. Posiada ona szeroki wachlarz funkcjonalności i umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!