Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Toruń

Zarządzanie nieruchomościami Toruń

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi na terenie całej Polski, w tym również w Toruniu. Nasze rozwiązania pozwalają naszym klientom na zdalne administrowanie budynkiem, zlecanie prac remontowych czy bieżące regulowanie rachunków za media. Łączymy procesy zdalnej obsługi z obecnością specjalistów na terenie nieruchomości. Ułatwiamy pracę zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta. 

Firma TuMieszkamy to część przedsiębiorstwa City Service SE, które jest już obecne w pięciu państwach w Europie. Grupa City Service SE oferuje innowacyjne rozwiązania zarządzania kwestiami administracyjnymi, technicznymi oraz księgowymi i windykacyjnymi. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że cały proces jest niezwykle sprawny i wygodny.

Zdalny zarządca nieruchomości w Toruniu


Dla komfortu klientów, którzy zdecydują się na nasze usługi, oferujemy rozwiązania z zakresu zarządzania nieruchomościami w Toruniu. Umożliwiają one zdalne administrowanie nieruchomościami, wygodne zlecanie prac remontowych i konserwacyjnych bez wychodzenia z domu oraz nadzorowanie bieżących płatności, na przykład za media. Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu współpracy zdalnej pozwala nam na oferowanie swoich usług w wielu miastach w Polsce. 

Zaletą korzystania z naszej oferty są także korzystniejsze ceny u dostawców mediów. W imieniu naszych klientów negocjujemy atrakcyjne stawki, dzięki którym możecie Państwo optymalizować koszty. Korzystne ceny obejmują także możliwość wykupienia ubezpieczenia budynku z szerokim zakresem ochrony. Mamy również skuteczne procesy windykacji roszczeń. Wszystko po to, aby zadbać o finanse Wspólnot Mieszkaniowych. 

Szanujemy czas naszych klientów oraz rozumiemy potrzebę poczucia bezpieczeństwa i wygody. Nieustannie doładowujemy ofertę w trosce o najwyższą jakość naszych usług i satysfakcję klientów. Zaufaniem obdarzyło nas już ponad 3500 tys. wspólnot mieszkaniowych.

 

Wybierz innowacyjne zarządzanie nieruchomościami - Toruń


Sprawne zarządzanie nieruchomościami w Toruniu oraz innych miastach w Polsce wymaga doświadczenia, odpowiedniej wiedzy i zasobów oraz infrastruktury. W TuMieszkamy posiadamy to wszystko i wykorzystujemy każdego dnia. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom efektywne zarządzanie nieruchomościami w Toruniu - działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 

Jeśli interesuje Cię sprawdzona oferta na zarządzanie nieruchomościami – Toruń to miasto, w którym bez wątpienia warto skorzystać z naszych usług. Zapewniamy bardzo sprawną komunikację za pomocą dostępnej całą dobę infolinii. Dzięki temu bez względu na porę dnia i nocy każdy klient może rozwiązać zdalnie problemy. 

Jako doświadczona firma, działamy na różnych poziomach i zapewniamy kompleksową opiekę Wspólnotom Mieszkaniowym. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo rozwiązywać bieżące problemy Wspólnoty, takie jak usterki czy awarie, dokonać wygodnych opłat online za media lub inne usługi oraz zlecać i monitorować prace remontowe. Służy do tego Strefa Klienta – narzędzie online umożliwiające skuteczne zarządzanie nieruchomością. Dbałość o stan budynku, zapewnienie ciągłości prac serwisowych oraz identyfikacji usterek i awarii to zadania Specjalisty ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości. 

Zarządzanie nieruchomościami w Toruniu w korzystnej cenie


Dla naszych klientów w Toruniu przygotowaliśmy 3 atrakcyjne pakiety: mStandard, Komfort oraz Premium, na które składają się: bieżące utrzymanie nieruchomości, księgowość i windykacja, administracja, techniczne utrzymanie nieruchomości, infolinia działająca 24/7, organizacja zebrań rocznych oraz dostęp do serwisu online – Strefa Klienta. Dzięki niej, Wspólnoty Mieszkaniowe mogą zarządzać nieruchomością zdalnie, bez wychodzenia z domu. Korzystając ze Strefy Klienta będą Państwo mogli nadzorować finanse, uregulować należności online, sprawdzić saldo, a także zgłaszać usterki i awarie. Dodatkowym udogodnieniem jest również możliwość głosowania online nad uchwałami. 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz!