Kariera

Naszym bogactwem jest różnorodność: ponad 500 naszych pracowników i współpracowników pracuje w różnych regionach Polski. Łączy nas wspólna pasja i cel: pod marką TuMieszkamy dostarczamy naszym Klientom najlepsze usługi, nie zapominamy jednak, jak istotna jest dobra atmosfera i wzajemne zaufanie w organizacji. Zapraszamy do poznania naszej firmy, sprawdzenia ofert pracy i zasad rekrutacji. Warto być z nami!

Samochody służbowe w oddziałach

Do dyspozycji pracowników są samochody służbowe w każdej placówce.

Nieruchomości w jednym regionie

Szkoda nam czasu na dalekie dojazdy dlatego staramy się by nasi pracownicy opiekowali się nieruchomościami w pobliżu miejsca zamieszkania.

Możliwość awansu w strukturze firmy

Stawiamy na rozwój! Wielu z nas przeszło drogę "od asystenta do dyrektora" bądź przebranżowiło się w ramach naszej organizacji.

Możliwość pracy w różnych miejscach Polski

Przeprowadzka nie musi się wiązać ze zmianą pracy. Mamy placówki w wielu miejscach i jesteśmy otwarci na relokację pracowników

Elastyczne formy zatrudnienia

Zatrudniamy na umowę o pracę, zlecenie, współpracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczość. Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych pracowników

TuRozrywka i Integracja

Dobra atmosfera sprzyja pracy, dlatego stawiamy na integrację: co roku jesienią spotykamy się na imprezie firmowej. Lokalnie świętujemy ważne okazje, regularnie się spotykamy. Tworzymy drużynę!

Zostaw swoje CV