Zarządzanie nieruchomościami - tuMieszkamy

Zarządzanie nieruchomościami Kraków

Zarządzanie nieruchomościami Kraków

TuMieszkamy działa w Polsce od wielu lat i zajmuje się świadczeniem usług zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Jesteśmy nowoczesną firmą, której zaufało już ponad 3500 Wspólnot Mieszkaniowych. Posiadamy zespół profesjonalnych specjalistów, którzy nieustannie dbają o zadowolenie klientów. Nasze cyfrowe rozwiązania pozwalają na zdalne administrowanie nieruchomością, zlecanie prac remontowych czy bieżące regulowanie rachunków za media. Łączymy procesy zdalnej obsługi z obecnością specjalistów na terenie nieruchomości.

TuMieszkamy jest częścią City Service SE, która działa w pięciu krajach.

Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami w Krakowie - jak działamy?

Świadczymy profesjonalne usługi zarządzania nieruchomościami, również w Krakowie.

Nasze rozwiązania pozwalają naszym klientom na administrowanie nieruchomością bez wychodzenia z domu, w tym m.in. zlecanie prac remontowych czy bieżące regulowanie rachunków za media. Łączymy procesy zdalnej obsługi z obecnością specjalistów na terenie nieruchomości w Krakowie. Ułatwiamy pracę zarządom Wspólnot Mieszkaniowych przekazując im bezpłatnie tablet z aplikacją Strefa Klienta.

Zarządzanie nieruchomościami Kraków

Starannie dobieramy kluczowych partnerów. Oferujemy szereg innowacyjnych usług dodatkowych, które ułatwią codzienne zarządzenie nieruchomością.

Administrowanie nieruchomościami Kraków - zaufaj naszemu doświadczeniu!

Jako doświadczona firma zapewniamy kompleksową opiekę Wspólnotom Mieszkaniowym. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo rozwiązywać bieżące problemy Wspólnoty, takie jak usterki czy awarie, dokonać wygodnych opłat online za media lub inne usługi oraz zlecać i monitorować prace remontowe. Służy do tego Strefa Klienta – narzędzie online umożliwiające skuteczne zarządzanie nieruchomością.

Dbałość o stan budynku, zapewnienie ciągłości prac serwisowych oraz identyfikacji usterek i awarii to zadania Specjalisty ds. Technicznego Utrzymania Nieruchomości. Mamy również skuteczne procesy windykacji roszczeń, oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z zakresem ochrony w atrakcyjnej cenie, zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom.

Profesjonalna firma zarządzająca mieszkaniami w Krakowie

Zwiększamy wartość budynku w czasie. Mamy wiedzę, doświadczenie, możliwości oraz nowoczesne narzędzia, które pozwalają na przeprowadzenie czynności renowacyjnych w krótkim czasie oraz z dbałością o najmniejszy szczegół realizacji. Nasi klienci mogą wybierać spośród trzech pakietów: mStandard, Komfort oraz Premium. Wystarczy wskazać odpowiedni, a my zajmiemy się resztą.

Oferty: Komfort i Premium zawierają możliwość korzystania z Audyt PRO - innowacyjnej usługi, która pozwala proaktywnie zadbać o budynek i budować wzrost jego wartości w czasie. Specjalna aplikacja sprawia, że audyt techniczny prowadzony przez naszych fachowców jest bardziej efektywny, co przekłada się na niższe koszty naprawy.

Zarządzanie nieruchomościami w Krakowie

Zarządzanie nieruchomościami zdalnie z wykorzystaniem nowych technologii

Zapewniamy łatwą komunikację i możliwość zarządzania nieruchomością 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem – zarówno zdalnie, jak i na miejscu. Aby ułatwić pracę zarządom Wspólnot Mieszkaniowych, przekazujemy im bezpłatnie (na podstawie umowy użyczenia) tablet z aplikacją Strefa Klienta, która umożliwia skuteczne zarządzanie nieruchomością bez wychodzenia z domu. Dzięki temu narzędziu, można w wygodny sposób zgłosić usterkę lub awarię, a ponadto otrzymać bezpośredni dostęp do informacji na temat Wspólnoty Mieszkaniowej.

Postaw na profesjonalne zarządzanie nieruchomościami - Kraków

Zależy nam na tym, by współpraca z nami była dla klientów jak najkorzystniejsza, także pod kątem finansowym. To dlatego, w ramach umowy, negocjujemy atrakcyjne stawki za dostawę mediów, a także oferujemy specjalną ofertę ubezpieczenia nieruchomości z szerokim zakresem ochrony w korzystnej cenie. 

Optymalizujemy koszty Wspólnoty Mieszkaniowej oraz zwiększamy wartość nieruchomości dzięki właściwemu nadzorowi technicznemu i remontom. Świadczymy usługi o wysokiej jakości. Jesteśmy w stałym kontakcie, zdalnie i na miejscu. Przekonaj się sam!